Místa Vyzvednutí

příměstské tábory

Příměstské tábory jsou pro nás především o prázdninovém parkourovém dobrodružství.

Proto máme bohatý program který se skládá z cestování za parkourovými hřišti po celé Praze a okolí.

Navštěvujeme i venkovní spoty, aby si děti vyzkoušeli jaké to je dělat parkour přímo v městském prostředí.

Nově máme v rámci zpestření výuky dostupný také kurz první pomoci pro začátečníky a relax den u vody plný koupání, klouzání po airtracku, jezdění na paddleboardech a hraní nohejbalu se spoustou srandy.

Strava: odpolední svačina + oběd + svačina + pitný režim zajištěn po celou dobu akce.

6-ti denní táborové soustředění

Táborové soustředění je letní pobyt plný tréninku a her, zábavy, přátelství v dospívající komunitě parkouru.

Proto máme bohatý program který se skládá z cestování za parkourovými hřišti po celé Praze a okolí, které si užíváme i po celý den.

Na každý večer máme zábavný program ať už se jedná o opékání špekáčku či návštěvu letního kina a bojovky či dobrodružný noční parkour night.

Na závěr jsou připravené soutěže ve stylu soutěžního parkouru jako je speedrun a freestyle či chase tag.

Strava: 5 x denně + pitný režim po celý den.

Tábor vede Mgr. Jaroslav Chum, reprezentant CZECH PARKOUR TEAMU.

Dostupné termíny – 6-ti denní táborové soustředění

Táborové soustředění pro děti od 7 do 12 let

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

 

Na našich táborech na vás čeká spousta zábavy a táborového dobrodružství. Cestujeme s dětmi po parkourových hřištích a provázíme je základy atletiky, gymnastiky, parkouru, a to vše prostřednictvím kolektivních her, tréninků a různých dalších aktivit. V průběhu našeho cestování zamíříme například na Výstaviště v Holešovicích, kde je jedno z největších parkourových hřišť! Dále se podíváme také do Sportoviště u Lesa v Říčanech a sportovně rekreačního střediska na Cukrkandlu v Modřanech. Další ze dnů věnujeme při příjemném počasí bazénu a různým vodním aktivitám a ke konci týdne zamíříme i na nejnovější vystavená parkourová hřiště, a to v Horních Počernicích a na Kolbenově. 

Táborové soustředění

Táborové soustředění je letní pobyt plný tréninku, her, zábavy a přátelství v dospívající komunitě parkouru.

Proto máme bohatý program který se skládá z cestování za parkourovými halami a parkourovými hřišťmi po celé České republice.

Navštěvujeme i venkovní spoty, aby si děti vyzkoušeli jaké to je dělat parkour přímo v městském prostředí.

Táborové soustředění se od příměstského tábora liší v tom, že jsme s dětmi 24 hodin denně, a tak se parkourový progress dostaví u dětí podstatně rychleji. V průběhu 6ti dnů se snažíme o to, aby se vaše děti v parkouru co nejvíce posunuly kupředu.

Na každý večer máme zábavný program, který se skládá z různých druhů aktivit podle toho, v jaké části soustředění zrovna jsme a jak jsou děti zrovna unaveny. Těšte se na: noční parkourové mise, návštěvu letního kina, relax v sauně, hraní deskových her, protahování ve skupinkách, a nebo třeba odpočinkového opékání špekáčku.

Na závěr tábora jsou připravené soutěže ve stylu soutěžního parkouru. Děti si vyzkouší, jaké to je být na závodech a snažit se doběhnout do cíle co nejrychleji v disciplíně „speedrun“ a také okusí kombinování parkourových technik v podobě disciplíny „freestyle“. Nebude chybět ani hra na babu v parkourovém prostředí „chase&tag“.

Tábor vede Mgr. Jaroslav Chum, držitel nejvyšší trenérské licence v parkouru, reprezentant České republiky a historicky první vítěz Světového poháru v parkouru v českých barvách.