Parkourové služby

TRÉNINKY

Tréninky jsou určeny jak pro začátečníky tak pro mírněpokročilé a i pokročilé jedince. Pro opravdové talenty máme třídu GPFC, kde je speciální průprava trickingem a freestylem a gymnastikou. Zde se soustředíme na soutěžní část parkouru. V zimě jsme v tělocvičně kde používáme špičkové vybavení. V létě jsme na venkovních spotech po celé Praze 7, 8 a 9 ale i a našem parkourovém parku a tricking hřišti.

WORKSHOPY

Jedná se o jednorázovou akci, na které pro vás budeme vyučovat parkour. Každá sportovní akce je něčím specifická, a tak si lokalitu, počet trenérů, druh vybavení i délku workshopu volíte sami, popř. si od nás můžete nechat poradit, co by pro vaši konkrétní akci bylo nejlepší, aby vše krásně sedělo.

Máme za sebou workshopy po celé republice. Parkour jsme vyučovali například na těchto akcích:

– Otevíračka největšího parkourového hřiště v ČR na Výstavišti v Praze, 2020
– Rodinný festival Škoda ČR, 2021
– Oslava 100 let Sokola Valeč, 2022
– Otevíračka nového sportovního areálu „Butky park“ u Galerie Nové Butovice v Praze, 2023

Další videa a fotky z výše zmíněných workshopů i mnoha dalších akcí naleznete na našem Instagramu a Facebooku.

Workshop a specíální host

EXHIBICE

Proběhlé exhibice

Otevření parkourového hřiště v novém centru Kolben na vysočanské ul. přímo na metru vysočanská.
Exhibice spojená s workshopem pro děti a všechny zúčastněné proběhla dne 22.4.2023 pod záštitou MČ Prahy 9 zhotovitelem projektu Kolben centrum je SKANSKA.
Parkourové hřiště vybudovala firma: Parkourová hřiště
 
Holešovice
Exhibice – Otevření největšího parkourového hřiště v ČR o rozloze 620m2 se nachází v Pražských Holešovicích na Výstavišti
Exhibice se zúčastnilo celkem na 600 diváku a 350 dětí kterým se věnoval náš tým trenéru.

Příklad Exhibice:

Máte sportovní akci od 10:00 do 18:00.. My pro vás od 10:00 do 12:00 povedeme parkourové workshopy pro návštěvníky akce a od 12:00 do 12:30 uděláme exhibici na hlavním pódiu. Dále povedeme workshopy od 13:00 do 15:00 a od 15:00 do 15:30 uděláme další exhibici na hlavním pódiu. Nakonec nás pak čekají už jen workshopy od 16:00 do 18:00.

Jedná se o jednorázovou službu, při níž dorazíme k vám na sportovní akci a dle velikosti této akce provedeme náležitou parkourovou exhibici, čímž je myšleno představení plné salt, parkourových triků, přeskakování lidí, skoků z velkých výšek atp. Exhibici můžete mít v daný den klidně několikrát po sobě. Většinou si nás na sportovní akce objednávají organizátoři i v kombinaci s parkourovým workshopem, což je i za nás nejideálnější varianta. trickingem a freestylem. Ukázkou všech disciplín parkouru, challenge a speedrun. Celá exhibice je sestavena tak aby i laik velice dobře pochopil, co vše nabízí tento sport za různé odvětví. Pro akci je šest členů našeho teamu, mezi nimi jsou i několikanásobní medailisté-ky  z vysoce prestižního MČR v parkouru jež se konalo v Brně na Sport Life, právě  v speedrunu a freestylu odkud máme hodnotné 1 a 3 místo. V Praze    a okolí jsme schopni zajistit jakoukoliv akci i s ozvučením. Z důvodu náročnost dopravy vybavení je cena vždy individuální. Sazba za akci se pohybuje od 15 000 Kč.

SOUKROMÉ LEKCE

Cena za 1 soukromou lekci s 1 dítětem v Praze s našimi klubovými trenéry je: 500 Kč/hod

Pokud chcete na soukromou hodinu trenéry, kteří reprezentují Českou republiku v parkouru na světové úrovni a mají vysokou úroveň vzdělání v parkourovém i obecném sportovním tréninku, cena je potom individuální dle domluvy s reprezentanty. Z pravidla se jedná o 1000 Kč/hod

V případě, že chcete na soukromou lekci vzít více než 1 dítě, za každé další se připlácí 100 Kč, přičemž maximální počet dětí na soukromé lekci je 6.

Jedná se o individuálně zaměřený parkourový trénink s trenérem dle vašeho výběru či našeho doporučení. Díky soukromé lekci se vaše dítě naučí parkourové techniky rychleji a efektivněji než na hromadných lekcích a trenér má mnohem více času na to, věnovat se konkrétně jen jemu a jeho potřebám. Trénink je sestaven vždy tak, aby respektoval úroveň ontogenetického vývoje a zároveň i úroveň osvojení pohybových dovedností vašeho dítěte. Na soukromou lekci jsme schopni za vámi dojet kamkoliv a zároveň pokud bude potřeba, můžeme vám poskytnout i vnitřní prostory s profesionálním parkourovým vybavením. Cesta za vámi a pronájem prostor se pak promítne v celkové částce za soukromou lekci.

NAROZENINOVÉ OSLAVY

Pokud se vašim dětem líbí parkour, můžou si jej vyzkoušet například na narozeninové oslavě v rámci 1,5 hodinového či delšího workshopu. Parkour na narozeninové oslavě je ideální v případě, že k nám vaše dítě chodí na kroužek a má nějakého oblíbeného trenéra se kterými by si chtělo zatrénovat i společně s ostatními kamarády na oslavě. Nebo můžete využít parkouru na narozeninové oslavě jako pohybového zpestření pro děti, popř. pokud se vašemu dítěti parkour líbí, ale nemá čas chodit na kroužek, protože má spoustu jiných aktivit, při narozeninové oslavě mu to krásně vynahradíte.

Cena za 1,5 hodinový parkourový program na oslavě je:

1 – 8 dětí 2000 Kč

9 – 15 dětí 2600 Kč

Monika Falcová

monika-web-300x300

SOUTĚŽE

Vaše děti se mohou pod naším klubem zúčastnit mnoha parkourových soutěží, kterých je zpravidla minimálně 5 za rok, přičemž jednu z nich sami pořádáme. Jedná se o České Poháry v parkouru v Brně, Plzni, Zlíně a Praze + 1x MČR v Brně.

Soutěží se v disciplínách SPEEDRUN a FREESTYLE

– Speedrun je soutěž, ve které se snažíte překonat danou dráhu překážek za co nejkratší čas.

– Freestyle je soutěž, kde kombinujete parkourové dovednosti včetně salt tak, abyste v průběhu 35 vteřin zvládli porotě ukázat ty nejtěžší triky, a to tak, aby se vám u nich nic nestalo, zároveň abyste je mezi sebou hezky propojily bez přerušení kroků za pomocí dalších jednodušších parkourových technik či lehké akrobacie.

Cena za 1 disciplínu pro registrovaného člena je 300 Kč.
Cena za 1 disciplínu pro neregistrovaného člena je 400 Kč.

Registrace do soutěží funguje následovně:
1. Přihlásit se do dané disciplíny zde  – samostatně Freestyle, samostatně Speedrun.
2. Musíte uvést i rodné číslo dítěte, pokud ho neuvedete nemůžeme dítě do soutěže přihlásit. Doplnit tento údaj můžete v „Detailu Profilu“ po zalogování na našich stránkách.
3. Náš klub vás poté registruje do systému Gymfedu a ČUS.
4. Teprve poté co se zaregistrujete pod naším klubem, vás bude moct náš klub registrovat u Gymfedu na soutěž.

Poptávkový formulář

*3 data konání, první je nejvíce preferováno