Parkourové akce

akce

TRÉNINKY

Treninky jsou určeny jak pro začátečníky tak pro mírně a i pokročilé jedince. Pro opravdové talenty máme třídu G.P.F.C, kde je specielní průprava trickingem a freestylem a gymnastikou. Zde se soustředíme na soutěžní část parkouru. V zimě jsme v tělocvičně kde používáme špičkové vybavení. V létě jsme na venkovních spotech po celé Praze 7, 8 a 9 ale i a našem parkourovém parku a tricking hřišti.

akce

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Příměstské tábory jsou pro nás především o prázdninovém parkourovém dobrodružství. Naše tábory, vlastně všechny parkourové akce jsou koncipovány tak aby šlo o zážitek s partou parkouristů.

Proto máme bohatý program který se skládá z cestování za parkourovými hřišti po celé Praze a okolí, které si užíváme i po celý den a do posledních sil a nasazení.

Nechyby ani venkovní spoty a kurz první pomoci a nově i relax den u vody s nohejbalem a koupáním se spoustou srandy na paddleboardech či jiný stejně zajímavý program.

Dostupné termíny

akce

TÁBOROVÉ SOUSTŘEDĚNÍ

Táborové soustředění je letní pobyt plný tréninku a her, zábavy, přátelství v dospívající komunitě parkouru.
Proto máme bohatý program který se skládá z cestování za parkourovými hřišti po celé Praze a okolí, které si užíváme i po celý den a do posledních sil a nasazení.
Nebude to jen dřina ale i spousta zábavy s kamarády a s trenéry. Na každý večer máme zábavný program ať už se jedná o opékání špekáčku či návštěvu letního kina a bojovky či dobrodružný noční parkour night či soutěže ve stylu soutěžního parkouru jako je speedrun a freestyle či chase tag. Máte se na co těšit.

 

Dostupné termíny

akce

WORKSHOPY

Mezi další parkourové akce, které pořádáme jednoznačně patří parkourové workshopy, kde se děti v rámci jednodenního kurzu naučí, nebo zdokonalí v parkouru.

akce

EXHIBICE

Exhibice která se skládá s parkourové show doplněné trickingem a freestylem. Ukázkou všech disciplín parkouru, challenge a speedrum i Cela exhibice je sestavena tak aby laik velice dobře pochopil co vše nabízí tento sport za různé sekce, odvětví. Pro akci je šest členů našeho teamu, mezi nimi jsou i několikanásobní medailisté-ky i z nejprestižnějšího MČR v parkouru které se konalo v Brne na Sport Life, právě v speedrunu a freestylu ked máme prestižní 1 a 3 místo. Praze a okolí jsme schopni zajistit jakoukoli akci i s ozvučením a pro náročnost dopravy vybavení je cena vždy individuální. Sazba za akci se pohybuje od 12.000 Kč.

akce

SOUKROMÉ LEKCE

Soukromé lekce jsou individuálně zaměřeny a určeny pro jednotlivce či malé skupinky dětí co se potřebují zdokonalit v technikách či skocích a tricích parkouru. Sestavení tréninku podle požadavků a hlavně možností jedince. 1 dítě na 1,5 h soukromé lekce 500 Kč + každé další dítě +100 Kč. maximální počet je 6 dětí.

akce

NAROZENINOVÉ OSLAVY

Obdivuje Vaše dítě traceury, a hledáte pro něj a jeho oslavence smysluplné aktivní zpestření narozeninové oslavy? Cena za 1,5h parkourový trénink s trenérem případně asistentem je pro:
1-8 dětí 2000,- Kč
9-15 dětí 2600,- Kč

Co musí taková poptávka obsahovat?
Alespoň 3 data konání (seřazeno dle preference od nejvíce chtěného)
Čas konání (plus délka)
Kolik dětí se bude akce účasnit
Věk dětí
Je možno také objednat občerstvení, dort a výzdobu.

Prosíme v případě  kontaktujte Moniku Falcovou na tel. 608 220 333 nebo emailem monika.falcova@sportladvi.cz

akce

SOUTĚŽE

Registrace do soutěží funguje následovně.

1. Přihlásit se do dané disciplíny – samostatně Freerun, samostatně Speedrun.
2. Musíte uvést i rodné číslo dítěte, pokud ho neuvedete nemůžeme  dítě do soutěže přihlásit. Doplnit tento údaj můžete v Detailu Profilu po zalogování na našich stránkách
3. Náš klub Vás poté registruje do systému Gymfedu a ČUS.
4. Teprve poté co se zaregistrujete pod naším klubem, bude moct náš klub Vás registrovat u Gymfedu na soutěž. Cena pro členy je 200 Kč za 1 disciplínu. Pro nečleny na místě 300 Kč za 1disciplinu.

Poptávkový formulář