Parkourové akce

TRÉNINKY

Tréninky jsou určeny jak pro začátečníky tak pro mírněpokročilé a i pokročilé jedince. Pro opravdové talenty máme třídu GPFC, kde je speciální průprava trickingem a freestylem a gymnastikou. Zde se soustředíme na soutěžní část parkouru. V zimě jsme v tělocvičně kde používáme špičkové vybavení. V létě jsme na venkovních spotech po celé Praze 7, 8 a 9 ale i a našem parkourovém parku a tricking hřišti.

WORKSHOPY

Mezi další parkourové akce, které pořádáme jednoznačně patří parkourové workshopy, kde se děti v rámci jednodenního kurzu naučí, nebo zdokonalí v parkouru.

EXHIBICE

Proběhlé exhibice

Otevření parkourového hřiště v novém centru Kolben na vysočanské ul. přímo na metru vysočanská.
Exhibice spojená s workshopem pro děti a všechny zúčastněné proběhla dne 22.4.2023 pod záštitou MČ Prahy 9 zhotovitelem projektu Kolben centrum je SKANSKA.
Parkourové hřiště vybudovala firma: Parkourová hřiště
 
Holešovice
Exhibice – Otevření největšího parkourového hřiště v ČR o rozloze 620m2 se nachází v Pražských Holešovicích na Výstavišti
Exhibice se zúčastnilo celkem na 600 diváku a 350 dětí kterým se věnoval náš tým trenéru.

Exhibice která se skládá s parkourové show doplněné trickingem a freestylem. Ukázkou všech disciplín parkouru, challenge a speedrun. Celá exhibice je sestavena tak aby i laik velice dobře pochopil, co vše nabízí tento sport za různé odvětví. Pro akci je šest členů našeho teamu, mezi nimi jsou i několikanásobní medailisté-ky i z nejprestižnějšího MČR v parkouru které se konalo v Brně na Sport Life, právě v speedrunu a freestylu kde máme prestižní 1 a 3 místo. V Praze a okolí jsme schopni zajistit jakoukoliv akci i s ozvučením. Z důvodu náročnost dopravy vybavení je cena vždy individuální. Sazba za akci se pohybuje od 15 000 Kč.

SOUKROMÉ LEKCE

Soukromé lekce jsou individuálně zaměřeny a určeny pro jednotlivce či malé skupinky dětí co se potřebují zdokonalit v technikách či skocích a tricích parkouru.

Sestavení tréninku podle požadavků a hlavně možností jedince.

1 dítě na 1,5 h soukromé lekce 500 Kč + každé další dítě +100 Kč. maximální počet je 6 dětí.

NAROZENINOVÉ OSLAVY

Obdivuje Vaše dítě traceury, a hledáte pro něj a jeho oslavence smysluplné aktivní zpestření narozeninové oslavy?

Cena za 1,5h parkourový trénink s trenérem případně asistentem je pro:
1-8 dětí 2000 Kč
9-15 dětí 2600 Kč

Monika Falcová

monika-web-300x300

SOUTĚŽE

Organizujeme soutěže pod názvem Pražský pohár parkouru registrované pod Gymfed.

Účastníme se soutěží po celé ČR a vyvrcholením je MČR které se koná každoročně v Brně na veletrhu sport life.

Speedrun, parkourové techniky v rychlostním běh na 40 metru přes překážky na čas. Freerun, volný styl v sestavach parkourových technik kde nechybí salta vruty a flipy.

Registrace do soutěží funguje následovně.

1. Přihlásit se do dané disciplíny – samostatně Freerun, samostatně Speedrun.
2. Musíte uvést i rodné číslo dítěte, pokud ho neuvedete nemůžeme  dítě do soutěže přihlásit. Doplnit tento údaj můžete v Detailu Profilu po zalogování na našich stránkách
3. Náš klub Vás poté registruje do systému Gymfedu a ČUS.
4. Teprve poté co se zaregistrujete pod naším klubem, bude moct náš klub Vás registrovat u Gymfedu na soutěž. Cena pro členy je 200 Kč za 1 disciplínu. Pro nečleny na místě 300 Kč za 1 disciplínu.

Poptávkový formulář

*3 data konání, první je nejvíce preferováno