NAŠI TRENÉŘI JSOU LICENCOVANÍ NA TÉ NEJVYŠŠÍ ÚROVNI!

KAŽDÝ Z NAŠICH TRENÉRŮ SE NEUSTÁLE VZDĚLÁVÁ V OBORU A NAVŠTĚVUJE RŮZNÉ POKROČILÉ LEKTORSKÉ KURZY
(ČOS, MŠMT, UK FTVS, GYMFED)

Někteří naši trenéři jsou členy České parkourové reprezentace, účastní se světových pohárů v parkouru a mají nepřehlédnutelné úspěchy.

Všichni naši trenéři mají minimálně 10 let zkušeností s trénovaním parkouru a 5 let zkušeností s výukou parkouru dětí, mládeže i dospělých.

asistenti trenéra

náš příběh

V roce 2017 jsme se potýkali s vlnou dětí co provozovali parkour v areálu beachklubu Ládví a v zázemí tehdejšího sport4fighter dnes Outdoor gymu.
Děti lezou všude – na tribuny na kontejnery a kurty a skáčou všude kam se podíváte. Tak se zrodil nápad u Jana Horáka a Jana Hergeta vybudovat v outdoor gymu parkour park pro děti a otevřít kroužky pro děti.
Podle knihy Dobrodružství racka-Jonathan Livingston Racek se založil spolek s názvem Racek 2017 z.s nápad Michala Novotného který patří mezi spoluzakladatele.
Využily se participační rozpočty a městská část Prahy 8 akceptovala projekt výstavby parkour parku a uvolnila na projekt finanční částku 500 tisíc. A už se stavělo v roce 2019.
Licence na trenéra a licencovaní trenéři v té době byli nedostatkové zboží, ale přesto se povedlo začít s licencí u Jana Horáka a Matěje Palatého, ten to měl jednodušší, jelikož má FTVS a roky praxe. Stejně tak se našel i Lukáš Koloc. kterého přivedl Mgr.Michal Filipina.
Prvním rokem byla členská základna cca 89 děti a každým rokem roste přibližně o 100 členu. Za tu dobu k roku 2023 máme přes 750 aktivních členu a 1250 neaktivních. To vlastně znamená 2000 odchovanců za 7 let.
Poměrně rychle z malého lokálního klubu parkourládví.cz se stal celopražský klub  a přejmenoval se na parkourpraha.cz V průběhu let se nakoupilo jak indoor, tak outdoor profesionální vybavení. Trenéři se rozrostli o mnoho profesionálních trenéru s mnoha licencemi a letitými zkušenostmi. Parkour park na Praze 8 se rozrostl z 150 m2 na 330m2 plnohodnotného parkour parku + šatna a tréninkové plochy, celkem na 1200m2 zároveň i s workoutem a venkovní posilovnou. Profesionální zázemí klubu je na světě!

NAŠE PARKOUROVÉ ECO HŘIŠTĚ

Vytváříme zcela nový koncept ekologických a recyklovatelných hřišť parkouru s téměř nulovým zásahem do přírody.

V roce 2017 jsme se účastnily participativní rozpočtů, kde náš projekt zvítězil a v r. 2019 se realizovala stavba hřiště. Děkujeme všem co hlasovali a podpořili nás!

o nás

GYMNASTIC PARKOUR FREERUN CLUB

Spolupodílíme se na návrhu parkourového hřiště a jeho realizaci. Zároveń máme tu čest slavnostně ho otevřít s našimi dětmi a Tomášem Zonygou který představí parkour a hřiště projektu Cukrkandl novinářům. Toto hřiště je první svého druhu. Technologickým pilotem z recyklovaného betonu. Navrhla a zrealizovala Skanska.cz

O nás

Sponzoring

HLEDÁME SPONZORY

Hledáme sponzory na podporu klubu. Vybavením pomůžete ke zkvalitnění výuky a rozvoje dětí ve sportu parkouru a gymnastiky.
Za sponzoring nabízíme, firemní akce, zvýhodněné ceny kroužku pro vaše děti, pro firmu příměstský tábor pro děti zaměstnanců od 10 dětí do 25 za nákladovou položku.

Organizování firemního turnaje v beach volejbalu. Můžeme přenést vaší vstřícnost formou stipendia pro matky samoživitelky či sociálně slabší rodiny. Pracujeme na programu podpory dětí s MČ – Praha 8 socialní odbor péče o dítě.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na: 

+420 778 003 880

gpfc.marketing@gmail.com

CO POTŘEBUJEME?

Master School syntetická odrazová plocha

Trampolíny navržené pro školy a sportování ve volném čase.
166 590 Kč

Nafukovací žíněnka Airtrack HP 20 - rozměry 20cm x 1,4m x 7m

Nafukovací žíněnka Airtrack - Rozměry: 20cm x 1,4m x 7m.
63 169 Kč

Nafukovací žíněnka Airtrack HP 20 - rozměry 20cm x 1,4m x 5m

Nafukovací žíněnka Airtrack - Rozměry: 20cm x 1,4m x 5m.
48 262 Kč

Vozík na žíněnky

Přeprava: převážejte na vozíku na žíněnky nakládejte a skládejte přes úzkou stranu manipulace: ZŠ 4 osoby, SŠ min. 2 osoby.
8 242 Kč

Švédská bedna 3 dílná 85x75x60cm, malá

Pomáhají rozvíjet koordinaci základních pohybů při lezení a šplhání. Vhodnou kombinací prvků je možné upravit obtížnost sestavy.
9 127 Kč

Švédská bedna RinoGym® A - čtyřdílná

ŠVÉDSKÁ BEDNA RINOGYM A ( dětská gymnastika) - Horní plocha každého dílu je vyztužená PE vrstvou pro větší stabilitu při cvičení.
21 103 Kč

Ruční elektrický kompresor

Vzduchová pumpa OV10 se žlutou vývodní hadicí slouží k nafukování a vyfukování všech námi nabízených airtraků, které jsou vybaveny šedým ventilem (např. airtracky H10).
4 696 Kč