NÁŠ TÝM

TRENÉŘI

O nás

Něco málo o nás

NAŠE PARKOUROVÉ ECO HŘIŠTĚ

Vytváříme zcela nový koncept ekologických a recyklovatelných hřišť parkouru s téměř nulovým zásahem do přírody.

V Roce 2017 jsme se účastnily participativní rozpočtů, kde náš projekt zvítězil a v roce 2019 se realizovala stavba hřiště. Děkujeme všem co hlasovaly a podpořily nás.

o nás

GYMNASTIC PARKOUR FREERUN CLUB

Spolupodílíme se na návrhu parkourového hřiště a jeho realizaci. Zároveń máme tu čest slavnostně ho otevřít s našimi dětmi a Tomášem Zonygou který představí parkour a hřiště projektu Cukrkandl novinářům. Toto hřiště je 1 svého druhu.Technologickým pilotem z recyklovaného betonu. Vymyslela a zrealizovala Skanska.cz

Logo

KDE JSME SE VZALI?

V novém roce jsme v našem klubu přivítali sponzora. Není jim nikdo jiný než světová značka Gatorade. Před tím než si níže přečteš její příběh, chceme našemu sponzorovi poděkovat za spolupráci a podporu, díky které se nám podařilo postavit Gatorade ParkourFreerunning club. Kdekoliv uvidíš zkratku G.P.F.C jsme to my a za zády máme super sponzora. Lidé z Parkour Ládví se původně dali dohromady za účelem stavby parkourového hřiště, ze kterého nebudou děti vyháněny úderem 19:30 nebo vypršením zaplacené tréninkové hodiny.

 

 Nad prostorem v arealu Beachclubu ladví v srpnu roku 2017 tehdy stál Honza Horák a Jan Herget s projektem parkouroveho hřiště , co a jak se ve spolupráci s hřiště.cz a sponzorských darů a participativních fondů postaví. Do toho se rozhodli spolupracovat na trenérské urovni o otevřením kroužků. Po náborové akci bylo jasné, že rozjet parkourové tréninky v Praze 8 může být velkým přínosem pro děti všech věkový kategorijí.

2020/21 po třech a půl letech se tým parkourpraha G P F C rozrostl na několik městských částí, má přes 400 aktivních členů a 650 registrovaných parkouristu.  A to nejen, co se dětí týče, ale i lektorsky. Pro rok 2020 se staly posilami kolegyně Vendy a Anady Měrkovy, reprezentantky Czech parkour team a kolegové s FTVS Jarda Chum a Adam Provazník.