NÁŠ TÝM

TRENÉŘI

asistenti trenéra

O nás

Něco málo o nás

NAŠE PARKOUROVÉ ECO HŘIŠTĚ

Vytváříme zcela nový koncept ekologických a recyklovatelných hřišť parkouru s téměř nulovým zásahem do přírody.

V Roce 2017 jsme se účastnily participativní rozpočtů, kde náš projekt zvítězil a v roce 2019 se realizovala stavba hřiště. Děkujeme všem co hlasovaly a podpořily nás.

o nás

GYMNASTIC PARKOUR FREERUN CLUB

Spolupodílíme se na návrhu parkourového hřiště a jeho realizaci. Zároveń máme tu čest slavnostně ho otevřít s našimi dětmi a Tomášem Zonygou který představí parkour a hřiště projektu Cukrkandl novinářům. Toto hřiště je 1 svého druhu.Technologickým pilotem z recyklovaného betonu. Vymyslela a zrealizovala Skanska.cz

KDE JSME SE VZALI?

V novém roce jsme v našem klubu přivítali sponzora. Není jim nikdo jiný než světová značka Gatorade. Před tím než si níže přečteš její příběh, chceme našemu sponzorovi poděkovat za spolupráci a podporu, díky které se nám podařilo postavit Gatorade ParkourFreerunning club. Kdekoliv uvidíš zkratku G.P.F.C jsme to my a za zády máme super sponzora. Lidé z Parkour Ládví se původně dali dohromady za účelem stavby parkourového hřiště, ze kterého nebudou děti vyháněny úderem 19:30 nebo vypršením zaplacené tréninkové hodiny.

 

 Nad prostorem v arealu Beachclubu ladví v srpnu roku 2017 tehdy stál Honza Horák a Jan Herget s projektem parkouroveho hřiště , co a jak se ve spolupráci s hřiště.cz a sponzorských darů a participativních fondů postaví. Do toho se rozhodli spolupracovat na trenérské urovni o otevřením kroužků. Po náborové akci bylo jasné, že rozjet parkourové tréninky v Praze 8 může být velkým přínosem pro děti všech věkový kategorijí.

2020/21 po třech a půl letech se tým parkourpraha G P F C rozrostl na několik městských částí, má přes 400 aktivních členů a 650 registrovaných parkouristu.  A to nejen, co se dětí týče, ale i lektorsky. Pro rok 2020 se staly posilami kolegyně Vendy a Anady Měrkovy, reprezentantky Czech parkour team a kolegové s FTVS Jarda Chum a Adam Provazník. 

O nás

Sponzoring

HLEDÁME SPONZORY

Hledáme sponzory na podporu klubu. Vybavením pomůžete ke zkvalitnění výuky a rozvoje dětí ve sportu parkouru a gymnastiky.
Za sponzoring nabízíme, firemní akce, zvýhodněné ceny kroužku pro vaše děti, pro firmu příměstský tábor pro děti zaměstnanců od 10 dětí do 25 za nákladovou položku.

Organizování firemního turnaje v beach volejbalu. Můžeme přenést vaší vstřícnost formou stipendia pro matky samoživitelky či sociálně slabší rodiny. Pracujeme na programu podpory dětí s MČ – Praha 8 socialní odbor péče o dítě.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na: 

+420 778 003 880

gpfc.marketing@gmail.com

CO POTŘEBUJEME?

Master School syntetická odrazová plocha

Trampolíny navržené pro školy a sportování ve volném čase.
166 590 Kč

Nafukovací žíněnka Airtrack HP 20 - rozměry 20cm x 1,4m x 7m

Nafukovací žíněnka Airtrack - Rozměry: 20cm x 1,4m x 7m.
63 169 Kč

Nafukovací žíněnka Airtrack HP 20 - rozměry 20cm x 1,4m x 5m

Nafukovací žíněnka Airtrack - Rozměry: 20cm x 1,4m x 5m.
48 262 Kč

Vozík na žíněnky

Přeprava: převážejte na vozíku na žíněnky nakládejte a skládejte přes úzkou stranu manipulace: ZŠ 4 osoby, SŠ min. 2 osoby.
8 242 Kč

Švédská bedna 3 dílná 85x75x60cm, malá

Pomáhají rozvíjet koordinaci základních pohybů při lezení a šplhání. Vhodnou kombinací prvků je možné upravit obtížnost sestavy.
9 127 Kč

Švédská bedna RinoGym® A - čtyřdílná

ŠVÉDSKÁ BEDNA RINOGYM A ( dětská gymnastika) - Horní plocha každého dílu je vyztužená PE vrstvou pro větší stabilitu při cvičení.
21 103 Kč

Ruční elektrický kompresor

Vzduchová pumpa OV10 se žlutou vývodní hadicí slouží k nafukování a vyfukování všech námi nabízených airtraků, které jsou vybaveny šedým ventilem (např. airtracky H10).
4 696 Kč