A K C E

KALENDÁŘ

Příměstké tábory 1

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Příměstské tábory jsou pro nás především o prázdninovém parkourovém dobrodružství. Naše tábory jsou koncipovány tak aby šlo o zážitek s partou parkouristů.


Proto máme bohatý program který se skládá z cestování za parkourovými hřišti po celé Praze a okolí, které si užíváme i po celý den a do posledních sil a nasazení.


Nechyby ani venkovní spoty a kurz první pomoci a nově i relax den u vody s nohejbalem a koupáním se spoustou srandy na paddleboardech či jiný stejně zajímavý program.

Příměstké tábory 2

Tréninky akce

TRÉNINKY

Treninky jsou určeny jak pro začátečníky tak pro mírně a i pokročilé jedince. Pro opravdové talenty máme třídu G.P.F.C, kde je specielní průprava trickingem a freestilem a gymnastikou. Zde se soustředíme na soutěžní část parkouru. V zimě jsme v tělocvičně kde používáme špičkové vybavení. V létě jsme na venkovních spotech po celé Praze 7, 8 a 9 ale i a našem parkourovém parku a tricking hřišti.

Exhibice akce 1

EXHIBICE

Exhibice která se skládá s parkourové show doplněné trickingem a freestylem. Ukázkou všech disciplín parkouru, challenge a speedrum i Cela exhibice je sestavena tak aby laik velice dobře pochopil co vše nabízí tento sport za různé sekce, odvětví. Pro akci je šest členů našeho teamu, mezi nimi jsou i několikanásobní medailisté-ky i z nejprestižnějšího MČR v parkouru které se konalo v Brne na Sport Life, právě v speedrunu a freestylu ked máme prestižní 1 a 3 místo. Praze a okolí jsme schopni zajistit jakoukoli akci i s ozvučením a pro náročnost dopravy vybavení je cena vždy individuální. Sazba za akci se pohybuje od 12.000 tis.Kč.
Kontakt

Soukromé lekce akce

SOUKROMÉ LEKCE

Soukromé lekce jsou individuálně zaměřeny a určeny pro jednotlivce či malé skupinky dětí co se potřebují zdokonalit v technikách či skocích a tricích parkouru. Sestavení tréninku podle požadavků a hlavně možností jedince. 1 dítě na 1,5 h soukromé lekce 500 Kč + každé další dítě +100 Kč. maximální počet je 6 dětí.

Narozeninové oslavy akce

NAROZENINOVÉ OSLAVY

Obdivuje Vaše dítě traceury, a hledáte pro něj a jeho oslavence smysluplné aktivní zpestření narozeninové oslavy? Cena za 1,5h parkourový trénink s trenérem případně asistentem je pro:
1-8 dětí 1700,- Kč
9-15 dětí 2300,- Kč

Co musí taková poptávka obsahovat?
Alespoň 3 data konání (seřazeno dle preference od nejvíce chtěného)
Čas konání (plus délka)
Kolik dětí se bude akce účasnit
Věk dětí
Je možno také objednat občerstvení, dort a výzdobu. Prosíme kontaktujte Moniku Falcovou na tel. 608 220 333 nebo emailem monika.falcova@sportladvi.cz
Rok se s rokem sešel a tým už má přes 240 registrovaných účastníků kurzů, a stále roste. A to nejen, co se dětí týče, ale i lektorsky. Pro rok 2018/19 se staly posilami kolegyně Zuzka a kolegové Lukáš T. a, Jakub Krejmlov a Jan Mišovič. Nesmíme zapomenout na gymnastického experta Matěje a v neposlední řadě pod náporem papírů hlavu neztrácející Petru H.P.


Kontakty

Telefon: 778 003 880

Email: info@gpfc.cz

Email: gpfc.marketing@gmail.com

č.účtu: 2801498215/2010


O nás

Lidé z Parkour Ládví se původně dali dohromady za účelem stavby parkourového hřiště, ze kterého nebudou děti vyháněny úderem 19:30 nebo vypršením zaplacené tréninkové hodiny.